środa, 9 grudnia 2015

Warsztaty z FM Group oraz turniej łuczniczy


 W tym tygodniu wiele się dzieje. W końcówce poprzedniego też było dużo atrakcji. Na prawdę nie wiem o czym mam teraz pisać, choć lepiej się cieszyć, że w ogóle mogę cokolwiek napisać. Moja klawiatura przeszła na emeryturę po 9 latach nieustającej, codziennej pracy. Po zakupieniu nowej komputer nie chciał jej widzieć, a wczoraj okazało się, że to wina programu antywirusowego... Ech.

Postanowiłam posty z wydarzeniami świątecznymi zostawić na weekend, a teraz skupić się na pozostałych. W sobotę odbyły się warsztaty z FM Group. Było sympatycznie, jak zawsze ;) Pokazali nam jak dbać o ciało zimą, jaki makijaż wykonać na Wigilię oraz jak i czym posprzątać dom. Była przerwa na smaczną herbatę i kawę, gdzie mogliśmy pogadać na różne tematy. Udało mi się znaleźć odżywkę do paznokci, która powinna mi pomóc. Zostało ją tylko zamówić ;)II Otwarty Zimowy Turniej Łuczniczy o Puchar Juranda odbył się w Mikołajki. Dawno nie miałam okazji spotkać się z tymi szalonymi ludźmi, więc ucieszyłam się z takiej okazji. Ja nie brałam udziału w samym turnieju. Niestety nie odnajduję już tak dużej radości ze strzelania, choć czasem łapie mnie na to ochota. Polatałam za to troszkę z aparatem. Było też gotowanie na ogniu, gadający pies i fajna, choć wietrzna pogoda. Dzień zleciał szybko i w mega miłym towarzystwie :)


xoxo Tenebris

4 komentarze:

 1. ciekawe zdjęcia ;p
  zapraszam http://www.emptyy-promises.blogspot.com/ ;p

  OdpowiedzUsuń
 2. widać, że się świetnie bawiliście. Ja niestety nie mogę odnaleźć dobrej odżywki do paznokci :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj nie, nie, nie! Eveline nigdy w życiu. Strasznie zniszczyła mi paznokcie. Od tamtej pory wolę ratować swoje paznokcie metodami naturalnymi, a nie truć je sztucznymi chemikaliami typu formaldehyd... :) Ale dziękuję!

  OdpowiedzUsuń

Czytam każde komentarze, za które ogromnie dziękuję! To dla mnie wiele znaczy! <3

Odwiedzam blogi komentujących, więc śmiało zostawiajcie linki do siebie!

Jeśli jednak chcesz napisać "świetny post" i wkleić link, to możesz sobie darować :)

Instagram